AKTUALNOŚCI

Turnieje halowe

Autor: tomekm, Data: Listopad 21, 2017

Po ciężkim sezonie na zielonych boiskach, przyszedł czas na turnieje halowe (aktualizacja w trakcie)

SENIOR
– 16.12.2017 Turniej o Puchar Prezesa POZPN (balon Wisły Płock) /Rozpiska/

2001

2003
– 19.11.2017 Turniej o Puchar Prezesa POZPN (balon Wisły Płock) /Wyniki/

2005
– 25.12.2017 Turniej o Puchar Prezesa POZPN (balon Wisły Płock) – dwa zespoły Delta I oraz Delta II /Rozpiska/
– 25-26.12.2017 XXIV Halowy Turniej Piłki Noznej im. Aleksandra Harabasza /zagrają: AP Ostrów Mazowiecka, APN Ostrołęka, MKS Bug Wyszków, ZKS Olimpia Zambrów, MKP Pogoń Siedlce, MKS Makowianka Maków Mazowiecki, MŁKS Łomża, Naki Olsztyn, OTS Korona Ostrołęka, PAF Płońsk, UKS Złota Ostrołęka, GKS Delta Słupno.

2008
– 10.12.2017 Halowy Turniej Unia Boryszew Cup rocznik 2009 /zagrają: Unia Boryszew – gospodarz, Delta Warszawa, MDK Płock, FA Piaseczno, Lechia Tomaszów Mazowiecki, Włókniarz Zgierz, Pogoń Siedlce, Agrykola Warszawa, Polonia Warszawa, Delta Słupno/

2010
– 02.12.2017 V turniej Płocka Liga Żak (balon Wisły Płock) godz. 10.30 /Stoczniowiec Płock, Zorza Szczawin, MDK Płock, Amator Maszewo/
– 10.12.2017 Turniej o Puchar Wójta Gminy Słupno (Hala Słupno)


Komentarze: [ 0 ] Dodaj komentarz

Podsumowanie weekendu

Autor: tomekm, Data: Listopad 17, 2017

Liga Okręgowa zakończone rozgrywki w rundzie jesiennej 2017/2018
2001 14 kolejka 18.11 godz. 11.00 Kasztelan Sierpc – Delta Słupno 0:1 (Wiktor Zawadka)
2003 Mikołajkowy Turniej U-15 o Puchar Prezesa POZPN 19.11 godz. 12.00 /grupa B: Delta Słupno, Świt Staroźreby, Mazur Gostynin, GKS Góra/
2005 14 kolejka 18.11 godz. 11.00 Stegny Wyszogród – Delta Słupno 0:1 (Jakub Grzywna)
2006 zakończone rozgrywki w rundzie jesiennej 2017/2018 – II miejsce – awans do I ligi okręgowej D1 młodzik
2008 4 kolejka 18.11 godz. 9.00 Orlik Ogródek Jordanowski rozgrywki Płocka Liga U-10: Stoczniowiec Płock, FEA Gostynin, Wisła II Płock
2010 sparing 17.11 godz. 17.00 Hala Słupno: Delta Słupno 2010 – Delta Słupno 2009


Komentarze: [ 0 ] Dodaj komentarz

Podsumowanie weekendu

Autor: tomekm, Data: Listopad 13, 2017

Liga Okręgowa 13 kolejka 11.11 godz. 10.00 Delta Słupno – Wicher Cieszewo 3:2 (Krzysztof Machowski, Mateusz Bartkowski, Bartłomiej Kaczmarek)
2001 13 kolejka 11.11 godz. 12.30 Delta Słupno – Amator Maszewo 2:4 (Wiktor Zawadka, Kacper Rutkowski)

Czytaj więcej…


Komentarze: [ 0 ] Dodaj komentarz

Podsumowanie wyjazdowego weekendu

Autor: tomekm, Data: Listopad 3, 2017

Liga Okręgowa 12 kolejka 5.11 godz. 13.00 Błyskawica Lucień – Delta Słupno 2:2 (Jarosław Jaroszewski, Mateusz Bartkowski)
2001 12 kolejka 4.11 godz. 14.00 Stegny Wyszogród – Delta Słupno 0:2 (Wiktor Zawadka, Filip Wójcicki)
2003 zakończone rozgrywki w rundzie jesiennej 2017/2018

Czytaj więcej…


Komentarze: [ 0 ] Dodaj komentarz

Strona 1 z 2412345...1020...Ostatnia »