TERMINARZ 2018/2019

Płock II Liga B2 Junior Mlodszy

KOLEJKA 1 1 WRZEŚNIA


Mecz Wynik
2 września 2018 15:00 Stadion w Proboszczewicach

Start Proboszczewice Pegaz Drobin
3 - 6
19 września 2018 17:00 Stadion w Gąbinie

Błękitni Gąbin Delta Słupno
4 - 4

 

KOLEJKA 2 8 WRZEŚNIA


Mecz Wynik
7 września 2018 17:45 Stadion w Drobinie

Pegaz Drobin Błękitni Gąbin
6 - 5
8 września 2018 16:00 Stadion w Łukomiu

Skrwa Łukomie Start Proboszczewice
7 - 0

 

KOLEJKA 3 15 WRZEŚNIA


Mecz Wynik
14 września 2018 16:30 Stadion w Wykowie

Delta Słupno Pegaz Drobin
2 - 4
16 września 2018 17:00 Stadion w Gąbinie

Błękitni Gąbin Skrwa Łukomie
2 - 6

 

KOLEJKA 4 22 WRZEŚNIA


Mecz Wynik
23 września 2018 11:00 Stadion w Łukomiu

Skrwa Łukomie Delta Słupno
1 - 3
23 września 2018 16:30 Stadion w Proboszczewicach

Start Proboszczewice Błękitni Gąbin
1 - 4

 

KOLEJKA 5 29 WRZEŚNIA


Mecz Wynik
28 września 2018 16:30 Stadion w Wykowie

Delta Słupno Start Proboszczewice
0 - 0
29 września 2018 16:15 Stadion w Drobinie

Pegaz Drobin Skrwa Łukomie
6 - 1

 

KOLEJKA 6 6 PAŹDZIERNIKA


Mecz Wynik
5 października 2018 16:00 Stadion w Wykowie

Delta Słupno Błękitni Gąbin
2 - 1
7 października 2018 13:45 Stadion w Drobinie

Pegaz Drobin Start Proboszczewice
3 - 0

 

KOLEJKA 7 13 PAŹDZIERNIKA


Mecz Wynik
14 października 2018 10:00 Stadion w Gąbinie

Błękitni Gąbin Pegaz Drobin
1 - 2
14 października 2018 14:00 Stadion w Proboszczewicach

Start Proboszczewice Skrwa Łukomie
2 - 2

 

KOLEJKA 8 20 PAŹDZIERNIKA


Mecz Wynik
21 października 2018 11:00 Stadion w Łukomiu

Skrwa Łukomie Błękitni Gąbin
4 - 2
21 października 2018 13:15 Stadion w Drobinie

Pegaz Drobin Delta Słupno
3 - 2

 

KOLEJKA 9 27 PAŹDZIERNIKA


Mecz Wynik
27 października 2018 11:30 Stadion w Gąbinie

Błękitni Gąbin Start Proboszczewice
9 - 0
27 października 2018 14:00 Stadion w Wykowie

Delta Słupno Skrwa Łukomie
2 - 0

KOLEJKA 10 3 LISTOPADA


Mecz Wynik
3 listopada 2018 09:30 Stadion w Proboszczewicach

Start Proboszczewice Delta Słupno
2 - 5
4 listopada 2018 14:00 Stadion w Łukomiu

Skrwa Łukomie Pegaz Drobin
2 - 3