TERMINARZ 2019

I Liga wojewódzka B2 Junior Młodszy

KOLEJKA 1; 17 SIERPNIA


Mecz Wynik
17 sierpnia 2019 16:00 Stadion w Pułtusku

Młode Orły Pułtusk Delta Słupno
3 - 3
18 sierpnia 2019 13:00 Stadion w Mławie

MKS Mławianka Mława Bug Wyszków
1 - 1
18 sierpnia 2019 16:00 Konwiktorska 6

Polonia Warszawa ŁKS Łochów
9 - 0
21 sierpnia 2019 14:00 Stadion w Mińsku

MOSiR Mińsk Mazowiecki KS Drukarz Warszawa
3 - 2

 

KOLEJKA 2; 24 SIERPNIA


Mecz Wynik
23 sierpnia 2019 17:00 Stadion w Łochowie

ŁKS Łochów MKS Mławianka Mława
0 - 1
24 sierpnia 2019 17:00 Stadion w Mińsku

MOSiR Mińsk Mazowiecki Młode Orły Pułtusk
5 - 0
25 sierpnia 2019 11:00 Stadion w Wykowie

Delta Słupno Bug Wyszków
1 - 6
25 sierpnia 2019 11:00 Stadion w Warszawie

KS Drukarz Warszawa Polonia Warszawa
1 - 3

 

KOLEJKA 3; 28 SIERPNIA


Mecz Wynik
28 sierpnia 2019 13:00 Konwiktorska 6

Polonia Warszawa Młode Orły Pułtusk
12 - 0
28 sierpnia 2019 17:00 Stadion w Mińsku

MOSiR Mińsk Mazowiecki Delta Słupno
9 - 1
28 sierpnia 2019 17:00 Stadion w Mławie

MKS Mławianka Mława KS Drukarz Warszawa
2 - 0
4 września 2019 15:00 Stadion w Wyszkowie

Bug Wyszków ŁKS Łochów
2 - 1

 

KOLEJKA 4; 31 SIERPNIA – 1 WRZEŚNIA


Mecz Wynik
31 sierpnia 2019 16:00 Stadion w Warszawie

KS Drukarz Warszawa Bug Wyszków
4 - 3
31 sierpnia 2019 17:00 Stadion w Pułtusku

Młode Orły Pułtusk MKS Mławianka Mława
0 - 3
1 września 2019 11:00 Stadion w Wykowie

Delta Słupno ŁKS Łochów
4 - 2
1 września 2019 16:00 Stadion w Mińsku

MOSiR Mińsk Mazowiecki Polonia Warszawa
1 - 4

 

KOLEJKA 5; 7 WRZEŚNIA


Mecz Wynik
8 września 2019 14:00 Konwiktorska 6

Polonia Warszawa Delta Słupno
5 - 0
8 września 2019 16:30 Stadion w Łochowie

ŁKS Łochów KS Drukarz Warszawa
0 - 4
8 września 2019 17:00 Stadion w Mławie

MKS Mławianka Mława MOSiR Mińsk Mazowiecki
2 - 2
8 września 2019 18:00 Stadion w Wyszkowie

Bug Wyszków Młode Orły Pułtusk
5 - 0

 

KOLEJKA 6; 14 WRZEŚNIA


Mecz Wynik
15 września 2019 15:00 Stadion w Wykowie

Delta Słupno KS Drukarz Warszawa
0 - 7
15 września 2019 16:00 Konwiktorska 6

Polonia Warszawa MKS Mławianka Mława
2 - 0
15 września 2019 16:30 Stadion w Pułtusku

Młode Orły Pułtusk ŁKS Łochów
2 - 1
15 września 2019 16:30 Stadion w Mińsku

MOSiR Mińsk Mazowiecki Bug Wyszków
0 - 0

 

KOLEJKA 7; 21 WRZEŚNIA


Mecz Wynik
20 września 2019 17:00 Stadion w Mławie

MKS Mławianka Mława Delta Słupno
-:-
21 września 2019 11:00 Stadion w Warszawie

KS Drukarz Warszawa Młode Orły Pułtusk
-:-
21 września 2019 19:00 Stadion w Wyszkowie

Bug Wyszków Polonia Warszawa
-:-
22 września 2019 16:00 Stadion w Łochowie

ŁKS Łochów MOSiR Mińsk Mazowiecki
-:-

 

KOLEJKA 8; 28 WRZEŚNIA


Mecz Wynik
28 września 2019 18:00 Stadion w Wyszkowie

Bug Wyszków MKS Mławianka Mława
-:-
29 września 2019 11:00 Stadion w Wykowie

Delta Słupno Młode Orły Pułtusk
-:-
29 września 2019 11:00 Stadion w Warszawie

KS Drukarz Warszawa MOSiR Mińsk Mazowiecki
-:-
29 września 2019 13:00 Stadion w Łochowie

ŁKS Łochów Polonia Warszawa
-:-

 

KOLEJKA 9; 5 PAŹDZIERNIAK


Mecz Wynik
5 października 2019 13:30 Konwiktorska 6

Polonia Warszawa KS Drukarz Warszawa
-:-
5 października 2019 16:00 Stadion w Pułtusku

Młode Orły Pułtusk MOSiR Mińsk Mazowiecki
-:-
5 października 2019 18:00 Stadion w Wyszkowie

Bug Wyszków Delta Słupno
-:-
6 października 2019 11:00 Stadion w Mławie

MKS Mławianka Mława ŁKS Łochów
-:-

KOLEJKA 10; 12 PAŹDZIERNIAKA


Mecz Wynik
12 października 2019 11:00 Stadion w Łochowie

ŁKS Łochów Bug Wyszków
-:-
12 października 2019 16:00 Stadion w Pułtusku

Młode Orły Pułtusk Polonia Warszawa
-:-
12 października 2019 16:00 Stadion w Warszawie

KS Drukarz Warszawa MKS Mławianka Mława
-:-
13 października 2019 11:00 Stadion w Wykowie

Delta Słupno MOSiR Mińsk Mazowiecki
-:-

KOLEJKA 11; 19 PAŹDZIERNIAK


Mecz Wynik
19 października 2019 18:00 Stadion w Wyszkowie

Bug Wyszków KS Drukarz Warszawa
-:-
20 października 2019 11:00 Stadion w Mławie

MKS Mławianka Mława Młode Orły Pułtusk
-:-
20 października 2019 15:00 Stadion w Łochowie

ŁKS Łochów Delta Słupno
-:-
20 października 2019 16:00 Konwiktorska 6

Polonia Warszawa MOSiR Mińsk Mazowiecki
-:-

KOLEJKA 12; 26 PAŹDZIERNIKA


Mecz Wynik
27 października 2019 11:00 Stadion w Wykowie

Delta Słupno Polonia Warszawa
-:-
27 października 2019 12:00 Stadion w Pułtusku

Młode Orły Pułtusk Bug Wyszków
-:-
27 października 2019 12:00 Stadion w Warszawie

KS Drukarz Warszawa ŁKS Łochów
-:-
27 października 2019 13:30 Stadion w Mińsku

MOSiR Mińsk Mazowiecki MKS Mławianka Mława
-:-

KOLEJKA 13; 2 LISTOPADA


Mecz Wynik
2 listopada 2019 12:00 Stadion w Warszawie

KS Drukarz Warszawa Delta Słupno
-:-
2 listopada 2019 18:00 Stadion w Wyszkowie

Bug Wyszków MOSiR Mińsk Mazowiecki
-:-
3 listopada 2019 11:00 Stadion w Mławie

MKS Mławianka Mława Polonia Warszawa
-:-
3 listopada 2019 13:00 Stadion w Łochowie

ŁKS Łochów Młode Orły Pułtusk
-:-

KOLEJKA 14; 9 LISTOPADA


Mecz Wynik
9 listopada 2019 11:00 Stadion w Wykowie

Delta Słupno MKS Mławianka Mława
-:-
9 listopada 2019 11:00 Stadion w Mińsku

MOSiR Mińsk Mazowiecki ŁKS Łochów
-:-
9 listopada 2019 11:00 Stadion w Pułtusku

Młode Orły Pułtusk KS Drukarz Warszawa
-:-
9 listopada 2019 12:00 Konwiktorska 6

Polonia Warszawa Bug Wyszków
-:-