TERMINARZ 2019 RW

Płock I Liga C1 Trampkrz

KOLEJKA 1 23 MARCA


Mecz Wynik
23 marca 2019 10:00 Stadion w Duninowie

Wisła Duninów Unia Iłów
3 - 1
23 marca 2019 11:00 Stadion w Wykowie

Delta Słupno Orkan Sochaczew
3 - 1
23 marca 2019 16:00 Stadion w Gąbinie

Błękitni Gąbin Kasztelan Sierpc
1 - 9
17 kwietnia 2019 16:30 Stadion w Czermnie

Unia Czermno Stegny Wyszogród
11 - 2

 

KOLEJKA 2 30 MARCA


Mecz Wynik
30 marca 2019 11:00 Stadion w Iłowie

Unia Iłów Błękitni Gąbin
3 - 1
30 marca 2019 11:00 Stadion w Sochaczewie

Orkan Sochaczew Wisła Duninów
0 - 0
30 marca 2019 11:00 Stadion w Czermnie

Unia Czermno Delta Słupno
0 - 4
10 kwietnia 2019 16:30 Stadion w Wyszogrodzie

Stegny Wyszogród Kasztelan Sierpc
0 - 14

 

KOLEJKA 3 7 KWIETNIA


Mecz Wynik
6 kwietnia 2019 10:00 Stadion w Sierpcu

Kasztelan Sierpc Unia Iłów
4 - 4
6 kwietnia 2019 11:00 Stadion w Wykowie

Delta Słupno Stegny Wyszogród
3 - 0
6 kwietnia 2019 11:30 Stadion w Duninowie

Wisła Duninów Unia Czermno
3 - 4
7 kwietnia 2019 16:00 Stadion w Gąbinie

Błękitni Gąbin Orkan Sochaczew
1 - 7

 

KOLEJKA 4 14 KWIETNIA


Mecz Wynik
13 kwietnia 2019 11:00 Stadion w Sochaczewie

Orkan Sochaczew Kasztelan Sierpc
1 - 3
13 kwietnia 2019 11:00 Stadion w Wykowie

Delta Słupno Wisła Duninów
6 - 2
13 kwietnia 2019 16:30 Stadion w Wyszogrodzie

Stegny Wyszogród Unia Iłów
1 - 1
15 kwietnia 2019 17:30 Stadion w Czermnie

Unia Czermno Błękitni Gąbin
2 - 5

 

KOLEJKA 5 19 KWIETNIA


Mecz Wynik
19 kwietnia 2019 12:00 Stadion w Iłowie

Unia Iłów Orkan Sochaczew
4 - 4
19 kwietnia 2019 16:00 Stadion w Duninowie

Wisła Duninów Stegny Wyszogród
5 - 2
19 kwietnia 2019 16:00 Stadion w Sierpcu

Kasztelan Sierpc Unia Czermno
4 - 3
20 kwietnia 2019 14:00 Stadion w Gąbinie

Błękitni Gąbin Delta Słupno
0 - 8

 

KOLEJKA 6 27 KWIETNIA


Mecz Wynik
27 kwietnia 2019 09:00 Stadion w Wyszogrodzie

Stegny Wyszogród Orkan Sochaczew
-:-
28 kwietnia 2019 11:00 Stadion w Czermnie

Unia Czermno Unia Iłów
-:-
28 kwietnia 2019 11:00 Stadion w Wykowie

Delta Słupno Kasztelan Sierpc
-:-
29 kwietnia 2019 18:00 Stadion w Duninowie

Wisła Duninów Błękitni Gąbin
-:-

 

KOLEJKA 7 5 MAJA


Mecz Wynik
4 maja 2019 11:00 Stadion w Sierpcu

Kasztelan Sierpc Wisła Duninów
-:-
4 maja 2019 11:00 Stadion w Sochaczewie

Orkan Sochaczew Unia Czermno
-:-
4 maja 2019 14:00 Stadion w Gąbinie

Błękitni Gąbin Stegny Wyszogród
-:-
4 maja 2019 15:00 Stadion w Iłowie

Unia Iłów Delta Słupno
-:-

 

KOLEJKA 8 11 MAJA


Mecz Wynik
11 maja 2019 12:00 Stadion w Wyszogrodzie

Stegny Wyszogród Unia Czermno
-:-
11 maja 2019 13:00 Stadion w Sochaczewie

Orkan Sochaczew Delta Słupno
-:-
11 maja 2019 13:00 Stadion w Iłowie

Unia Iłów Wisła Duninów
-:-
11 maja 2019 15:00 Stadion w Sierpcu

Kasztelan Sierpc Błękitni Gąbin
-:-

 

KOLEJKA 9 18 MAJA


Mecz Wynik
18 maja 2019 11:00 Stadion w Duninowie

Wisła Duninów Orkan Sochaczew
-:-
18 maja 2019 12:00 Stadion w Sierpcu

Kasztelan Sierpc Stegny Wyszogród
-:-
18 maja 2019 14:00 Stadion w Gąbinie

Błękitni Gąbin Unia Czermno
-:-
18 maja 2019 15:00 Stadion w Gąbinie

Błękitni Gąbin Unia Iłów
-:-

KOLEJKA 10 22 MAJA


Mecz Wynik
22 maja 2019 17:00 Stadion w Wyszogrodzie

Stegny Wyszogród Delta Słupno
-:-
22 maja 2019 17:00 Stadion w Sochaczewie

Orkan Sochaczew Błękitni Gąbin
-:-
22 maja 2019 17:00 Stadion w Iłowie

Unia Iłów Kasztelan Sierpc
-:-
22 maja 2019 18:00 Stadion w Czermnie

Unia Czermno Wisła Duninów
-:-

KOLEJKA 11 25 MAJA


Mecz Wynik
25 maja 2019 10:00 Stadion w Sierpcu

Kasztelan Sierpc Orkan Sochaczew
-:-
25 maja 2019 11:00 Stadion w Duninowie

Wisła Duninów Delta Słupno
-:-
25 maja 2019 12:00 Stadion w Iłowie

Unia Iłów Stegny Wyszogród
-:-
25 maja 2019 17:00 Stadion w Gąbinie

Błękitni Gąbin Unia Czermno
-:-

KOLEJKA 12 1 CZERWCA


Mecz Wynik
1 czerwca 2019 12:00 Stadion w Wyszogrodzie

Stegny Wyszogród Wisła Duninów
-:-
1 czerwca 2019 16:30 Stadion w Sochaczewie

Orkan Sochaczew Unia Iłów
-:-
2 czerwca 2019 11:00 Stadion w Wykowie

Delta Słupno Błękitni Gąbin
-:-
2 czerwca 2019 11:00 Stadion w Czermnie

Unia Czermno Kasztelan Sierpc
-:-

KOLEJKA 13 8 CZERWCA


Mecz Wynik
8 czerwca 2019 10:30 Stadion w Sochaczewie

Orkan Sochaczew Stegny Wyszogród
-:-
8 czerwca 2019 12:00 Stadion w Iłowie

Unia Iłów Unia Czermno
-:-
8 czerwca 2019 17:00 Stadion w Gąbinie

Błękitni Gąbin Wisła Duninów
-:-
9 czerwca 2019 15:00 Stadion w Sierpcu

Kasztelan Sierpc Delta Słupno
-:-

KOLEJKA 14 15 CZERWCA


Mecz Wynik
15 czerwca 2019 11:00 Stadion w Wyszogrodzie

Stegny Wyszogród Błękitni Gąbin
-:-
15 czerwca 2019 11:00 Stadion w Duninowie

Wisła Duninów Kasztelan Sierpc
-:-
15 czerwca 2019 11:00 Stadion w Wykowie

Delta Słupno Unia Iłów
-:-
15 czerwca 2019 11:00 Stadion w Czermnie

Unia Czermno Orkan Sochaczew
-:-