Terminarz Liga Wojewódzka 2018/2019

I Liga Wojewódzka C2 Trampkarz 2018/2019

KOLEJKA 1 18 sierpnia


Mecz Wynik
18 sierpnia 2018 14:00 Stadion w Ostrołęce

Ostrołęcka APN KS Drukarz Warszawa
3 - 3
22 sierpnia 2018 17:00 Stadion w Płońsku

PAF Płońsk Delta Słupno
2 - 6
12 września 2018 17:30 Stadion w Warszawie

UKS Białe Orły Escola Varsovia
0 - 1
12 września 2018 17:30 Stadion w Sokołowie Podlaskim

MKS Podlasie Sokołów KS Legionovia
0 - 3

KOLEJKA 2 25 sierpnia

Mecz Wynik
25 sierpnia 2018 11:00 Stadion w Warszawie

UKS Białe Orły PAF Płońsk
13 - 0
25 sierpnia 2018 13:00 Stadion w Warszawie

Escola Varsovia KS Legionovia
1 - 1
26 sierpnia 2018 11:00 Stadion w Wykowie

Delta Słupno Ostrołęcka APN
0 - 2
26 sierpnia 2018 12:00 Stadion w Warszawie

KS Drukarz Warszawa MKS Podlasie Sokołów
1 - 0

KOLEJKA 3 29 sierpnia

Mecz Wynik
29 sierpnia 2018 11:00 Stadion w Ostrołęce

Ostrołęcka APN UKS Białe Orły
0 - 3
29 sierpnia 2018 17:30 Stadion w Sokołowie Podlaskim

MKS Podlasie Sokołów Delta Słupno
3 - 3
29 sierpnia 2018 17:30 Stadion w Legionowie

KS Legionovia KS Drukarz Warszawa
0 - 1
25 września 2018 16:00 Stadion w Płońsku

PAF Płońsk Escola Varsovia
0 - 13

KOLEJKA 4 1 września

Mecz Wynik
1 września 2018 11:00 Stadion w Płońsku

PAF Płońsk Ostrołęcka APN
1 - 8
1 września 2018 17:00 Stadion w Wykowie

Delta Słupno KS Legionovia
0 - 2
1 września 2018 17:00 Stadion w Warszawie

UKS Białe Orły MKS Podlasie Sokołów
2 - 1
11 października 2018 18:00 Stadion w Warszawie

Escola Varsovia KS Drukarz Warszawa
1 - 2

KOLEJKA 5 8 września

Mecz Wynik
8 września 2018 13:00 Stadion w Legionowie

KS Legionovia UKS Białe Orły
0 - 0
8 września 2018 14:00 Stadion w Ostrołęce

Ostrołęcka APN Escola Varsovia
1 - 1
9 września 2018 11:00 Stadion w Sokołowie Podlaskim

MKS Podlasie Sokołów PAF Płońsk
8 - 1
9 września 2018 16:00 Stadion w Warszawie

KS Drukarz Warszawa Delta Słupno
4 - 0

KOLEJKA 6 15 września

Mecz Wynik
15 września 2018 11:00 Stadion w Płońsku

PAF Płońsk KS Legionovia
0 - 8
16 września 2018 13:00 Stadion w Warszawie

Escola Varsovia Delta Słupno
8 - 0
16 września 2018 16:30 Stadion w Ostrołęce

Ostrołęcka APN MKS Podlasie Sokołów
2 - 0
16 września 2018 18:30 Stadion w Warszawie

UKS Białe Orły KS Drukarz Warszawa
0 - 2

KOLEJKA 7 22 września

Mecz Wynik
22 września 2018 11:00 Stadion w Legionowie

KS Legionovia Ostrołęcka APN
2 - 0
23 września 2018 11:00 Stadion w Sokołowie Podlaskim

MKS Podlasie Sokołów Escola Varsovia
0 - 3
23 września 2018 16:00 Stadion w Warszawie

KS Drukarz Warszawa PAF Płońsk
9 - 0
23 września 2018 17:00 Stadion w Wykowie

Delta Słupno UKS Białe Orły
0 - 6

KOLEJKA 8 29 września

Mecz Wynik
29 września 2018 16:00 Stadion w Legionowie

KS Legionovia MKS Podlasie Sokołów
1 - 0
30 września 2018 12:00 Stadion w Wykowie

Delta Słupno PAF Płońsk
2 - 1
30 września 2018 16:00 Stadion w Warszawie

KS Drukarz Warszawa Ostrołęcka APN
2 - 0
30 września 2018 19:30 Stadion w Warszawie

Escola Varsovia UKS Białe Orły
0 - 0

KOLEJKA 9 6 października

Mecz Wynik
6 października 2018 11:00 Stadion w Ostrołęce

Ostrołęcka APN Delta Słupno
4 - 1
6 października 2018 11:00 Stadion w Płońsku

PAF Płońsk UKS Białe Orły
2 - 5
6 października 2018 14:00 Stadion w Legionowie

KS Legionovia Escola Varsovia
0 - 1
7 października 2018 11:00 Stadion w Sokołowie Podlaskim

MKS Podlasie Sokołów KS Drukarz Warszawa
0 - 7

KOLEJKA 10 13 października

Mecz Wynik
13 października 2018 17:30 Stadion w Warszawie

UKS Białe Orły Ostrołęcka APN
2 - 0
14 października 2018 15:00 Stadion w Wykowie

Delta Słupno MKS Podlasie Sokołów
3 - 0
14 października 2018 16:00 Stadion w Warszawie

KS Drukarz Warszawa KS Legionovia
3 - 0
14 października 2018 18:00 Stadion w Warszawie

Escola Varsovia PAF Płońsk
10 - 1

KOLEJKA 11 20 października

Mecz Wynik
20 października 2018 12:30 Stadion w Warszawie

KS Drukarz Warszawa Escola Varsovia
2 - 3
21 października 2018 11:00 Stadion w Sokołowie Podlaskim

MKS Podlasie Sokołów UKS Białe Orły
0 - 6
21 października 2018 11:00 Stadion w Ostrołęce

Ostrołęcka APN PAF Płońsk
5 - 0
21 października 2018 16:00 Stadion w Legionowie

KS Legionovia Delta Słupno
9 - 0

KOLEJKA 12 27 października

Mecz Wynik
27 października 2018 11:30 Stadion w Wykowie

Delta Słupno KS Drukarz Warszawa
0 - 2
27 października 2018 12:00 Stadion w Warszawie

UKS Białe Orły KS Legionovia
0 - 3
28 października 2018 13:30 Stadion w Płońsku

PAF Płońsk MKS Podlasie Sokołów
2 - 1
28 października 2018 17:30 Stadion w Warszawie

Escola Varsovia Ostrołęcka APN
5 - 0

KOLEJKA 13 3 listopada

Mecz Wynik
4 listopada 2018 10:00 Stadion w Warszawie

KS Drukarz Warszawa UKS Białe Orły
4 - 0
4 listopada 2018 11:00 Stadion w Legionowie

KS Legionovia PAF Płońsk
10 - 1
4 listopada 2018 11:00 Stadion w Sokołowie Podlaskim

MKS Podlasie Sokołów Ostrołęcka APN
2 - 1
4 listopada 2018 12:00 Stadion w Wykowie

Delta Słupno Escola Varsovia
0 - 6

KOLEJKA 14 10 listopada

Mecz Wynik
24 października 2018 15:00 Stadion w Płońsku

PAF Płońsk KS Drukarz Warszawa
1 - 12
10 listopada 2018 14:00 Stadion w Ostrołęce

Ostrołęcka APN KS Legionovia
1 - 3
10 listopada 2018 17:30 Stadion w Warszawie

UKS Białe Orły Delta Słupno
3 - 0
11 listopada 2018 15:00 Stadion w Warszawie

Escola Varsovia MKS Podlasie Sokołów
5 - 1