TERMINARZ

Płock I Liga Trampkarz C1

Klub 1 2 3 4 5 6
1Delta Słupno - 5:0 4:0 11:1 3:0 13:0
2Błękitni Gąbin 3:3 - 0:7 6:2 9:1 23:0
3Stoczniowiec Płock 1:7 1:2 - 4:0 17:0 3:0
4Wicher Cieszewo 6:0 2:6 1:3 - 14:5 21:0
5Unia Iłów 0:18 2:14 2:17 6:7 - 7:1
6Stegny Wyszogród 0:21 0:7 0:29 2:7 1:12 -

KOLEJKA 1; 31 SIERPNIA


Mecz Wynik
31 sierpnia 2019 10:00 Stadion w Płocku

Stoczniowiec Płock Stegny Wyszogród
3 - 0
1 września 2019 10:00 Stadion w Cieszewie

Wicher Cieszewo Błękitni Gąbin
2 - 6
17 września 2019 17:00 Stadion w Iłowie

Unia Iłów Delta Słupno
0 - 18

 

KOLEJKA 2; 7 WRZEŚNIA


Mecz Wynik
6 września 2019 17:00 Stadion w Cieszewie

Wicher Cieszewo Unia Iłów
14 - 5
7 września 2019 15:00 Stadion w Wykowie

Delta Słupno Stoczniowiec Płock
4 - 0
10 września 2019 17:00 Stadion w Gąbinie

Błękitni Gąbin Stegny Wyszogród
23 - 0

 

KOLEJKA 3; 14 WRZEŚNIA


Mecz Wynik
12 września 2019 12:00 Stadion w Iłowie

Unia Iłów Błękitni Gąbin
2 - 14
14 września 2019 12:00 Stadion w Płocku

Stoczniowiec Płock Wicher Cieszewo
4 - 0
14 września 2019 12:00 Stadion w Wyszogrodzie

Stegny Wyszogród Delta Słupno
0 - 21

 

KOLEJKA 4; 21 WRZEŚNIA


Mecz Wynik
22 września 2019 12:30 Stadion w Cieszewie

Wicher Cieszewo Stegny Wyszogród
21 - 0
22 września 2019 13:30 Stadion w Gąbinie

Błękitni Gąbin Delta Słupno
3 - 3
22 września 2019 14:00 Stadion w Iłowie

Unia Iłów Stoczniowiec Płock
2 - 17

 

KOLEJKA 5;  28 WRZEŚNIA


Mecz Wynik
25 września 2019 16:30 Stadion w Wyszogrodzie

Stegny Wyszogród Unia Iłów
1 - 12
27 września 2019 16:30 Stadion w Wykowie

Delta Słupno Wicher Cieszewo
11 - 1
28 września 2019 18:00 Stadion w Płocku

Stoczniowiec Płock Błękitni Gąbin
1 - 2

 

KOLEJKA 6; 5 PAŹDZIERNIKA


Mecz Wynik
5 października 2019 10:30 Stadion w Wyszogrodzie

Stegny Wyszogród Stoczniowiec Płock
0 - 29
6 października 2019 11:00 Stadion w Wykowie

Delta Słupno Unia Iłów
3 - 0
6 października 2019 16:00 Stadion w Gąbinie

Błękitni Gąbin Wicher Cieszewo
6 - 2

 

KOLEJKA 7; 12 PAŹDZIERNIKA


Mecz Wynik
10 października 2019 16:00 Stadion w Wyszogrodzie

Stegny Wyszogród Błękitni Gąbin
0 - 7
12 października 2019 13:00 Stadion w Płocku

Stoczniowiec Płock Delta Słupno
1 - 7
13 października 2019 11:00 Stadion w Iłowie

Unia Iłów Wicher Cieszewo
6 - 7

 

KOLEJKA 8; 19 PAŹDZIERNIKA


Mecz Wynik
18 października 2019 15:00 Stadion w Gąbinie

Błękitni Gąbin Unia Iłów
9 - 1
19 października 2019 11:00 Stadion w Cieszewie

Wicher Cieszewo Stoczniowiec Płock
1 - 3
22 października 2019 16:00 Stadion w Wykowie

Delta Słupno Stegny Wyszogród
13 - 0

 

KOLEJKA 9; 26 PAŹDZIERNIKA


Mecz Wynik
26 października 2019 15:00 Stadion w Wykowie

Delta Słupno Błękitni Gąbin
5 - 0
27 października 2019 10:00 Stadion w Płocku

Stoczniowiec Płock Unia Iłów
17 - 0
27 października 2019 11:00 Stadion w Wyszogrodzie

Stegny Wyszogród Wicher Cieszewo
2 - 7

 

KOLEJKA 10; 2 LISTOPADA


Mecz Wynik
3 listopada 2019 10:00 Stadion w Gąbinie

Błękitni Gąbin Stoczniowiec Płock
0 - 7
3 listopada 2019 10:00 Stadion w Iłowie

Unia Iłów Stegny Wyszogród
7 - 1
3 listopada 2019 13:00 Stadion w Cieszewie

Wicher Cieszewo Delta Słupno
6 - 0