Terminarz Liga Okręgowa 2018/2019

Liga Okręgowa Płock 2018/2019

KOLEJKA 1 18-19 SIERPNIA


Mecz Wynik
Sierpień 18, 2018 11:00 Stadion w Iłowie

Unia Iłów Start Proboszczewice
9 - 0
Sierpień 18, 2018 16:00 Stadion w Słupi

Pogoń Słupia Orzeł Goleszyn
0 - 4
Sierpień 18, 2018 16:00 Stadion w Wyszogrodzie

Stegny Wyszogród Skra Drobin
1 - 1
Sierpień 18, 2018 17:00 Stadion w Bielsku

Zryw Bielsk Unia Czermno
1 - 0
Sierpień 19, 2018 17:30 Stadion w Maszewie

Amator Maszewo Delta Słupno
4 - 1
Sierpień 19, 2018 17:30 Stadion na Radziwiu

Stoczniowiec Płock Świt Staroźreby
2 - 3
Sierpień 19, 2018 17:30 Stadion w Lucieniu

Błyskawica Lucień Skrwa Łukomie
2 - 2

 

KOLEJKA 2 25-26 SIERPNIA


Mecz Wynik
Sierpień 25, 2018 11:00 Stadion w Staroźrebach

Świt Staroźreby Stegny Wyszogród
4 - 0
Sierpień 25, 2018 11:00 Stadion w Wykowie

Delta Słupno Zryw Bielsk
0 - 0
Sierpień 25, 2018 16:30 Stadion w Goleszynie

Orzeł Goleszyn Skrwa Łukomie
1 - 5
Sierpień 26, 2018 11:00 Stadion w Drobinie

Skra Drobin Błyskawica Lucień
4 - 0
Sierpień 26, 2018 15:00 Stadion w Czermnie

Unia Czermno Stoczniowiec Płock
2 - 2
Sierpień 26, 2018 15:00 Stadion w Słupi

Pogoń Słupia Unia Iłów
3 - 4
Sierpień 26, 2018 16:00 Stadion w Proboszczewicach

Start Proboszczewice Amator Maszewo
2 - 3

 

KOLEJKA 3 1-2 WRZEŚNIA


Mecz Wynik
Wrzesień 1, 2018 11:00 Stadion w Maszewie

Amator Maszewo Pogoń Słupia
1 - 3
Wrzesień 1, 2018 11:00 Stadion w Wyszogrodzie

Stegny Wyszogród Unia Czermno
0 - 3
Wrzesień 1, 2018 14:00 Stadion w Goleszynie

Orzeł Goleszyn Unia Iłów
3 - 1
Wrzesień 1, 2018 15:00 Stadion w Lucieniu

Błyskawica Lucień Świt Staroźreby
1 - 4
Wrzesień 1, 2018 17:00 Stadion w Bielsku

Zryw Bielsk Start Proboszczewice
1 - 2
Wrzesień 2, 2018 11:00 Stadion w Łukomiu

Skrwa Łukomie Skra Drobin
0 - 3
Wrzesień 2, 2018 18:30 Stadion na Radziwiu

Stoczniowiec Płock Delta Słupno
3 - 1

 

KOLEJKA 4 8-9 WRZEŚNIA


Mecz Wynik
Wrzesień 8, 2018 11:00 Stadion w Staroźrebach

Świt Staroźreby Skrwa Łukomie
2 - 2
Wrzesień 8, 2018 11:00 Stadion w Wykowie

Delta Słupno Stegny Wyszogród
2 - 1
Wrzesień 8, 2018 16:00 Stadion w Goleszynie

Orzeł Goleszyn Skra Drobin
1 - 1
Wrzesień 8, 2018 16:00 Stadion w Proboszczewicach

Start Proboszczewice Stoczniowiec Płock
0 - 4
Wrzesień 8, 2018 16:30 Stadion w Iłowie

Unia Iłów Amator Maszewo
2 - 2
Wrzesień 9, 2018 11:00 Stadion w Słupi

Pogoń Słupia Zryw Bielsk
2 - 4
Wrzesień 9, 2018 14:30 Stadion w Czermnie

Unia Czermno Błyskawica Lucień
4 - 4

 

KOLEJKA 5 15-16 WRZEŚNIA


Mecz Wynik
Wrzesień 15, 2018 11:00 Stadion w Maszewie

Amator Maszewo Orzeł Goleszyn
1 - 4
Wrzesień 15, 2018 11:00 Stadion na Radziwiu

Stoczniowiec Płock Pogoń Słupia
2 - 1
Wrzesień 15, 2018 11:00 Stadion w Wyszogrodzie

Stegny Wyszogród Start Proboszczewice
1 - 0
Wrzesień 15, 2018 11:00 Stadion w Drobinie

Skra Drobin Świt Staroźreby
1 - 1
Wrzesień 15, 2018 16:30 Stadion w Bielsku

Zryw Bielsk Unia Iłów
5 - 2
Wrzesień 16, 2018 11:00 Stadion w Łukomiu

Skrwa Łukomie Unia Czermno
1 - 1
Wrzesień 16, 2018 16:00 Stadion w Lucieniu

Błyskawica Lucień Delta Słupno
1 - 2

 

KOLEJKA 6 22-23 WRZEŚNIA


Mecz Wynik
Wrzesień 20, 2018 19:30 Stadion w Iłowie

Unia Iłów Stoczniowiec Płock
1 - 5
Wrzesień 22, 2018 11:00 Stadion w Wykowie

Delta Słupno Skrwa Łukomie
6 - 0
Wrzesień 22, 2018 15:30 Stadion w Goleszynie

Orzeł Goleszyn Świt Staroźreby
0 - 0
Wrzesień 22, 2018 16:00 Stadion w Proboszczewicach

Start Proboszczewice Błyskawica Lucień
1 - 4
Wrzesień 23, 2018 13:30 Stadion w Czermnie

Unia Czermno Skra Drobin
2 - 3
Wrzesień 23, 2018 15:00 Stadion w Słupi

Pogoń Słupia Stegny Wyszogród
4 - 0
Wrzesień 26, 2018 16:30 Stadion w Maszewie

Amator Maszewo Zryw Bielsk
4 - 1

 

KOLEJKA 7 29-30 WRZEŚNIA


Mecz Wynik
Wrzesień 29, 2018 11:00 Stadion w Drobinie

Skra Drobin Delta Słupno
6 - 2
Wrzesień 29, 2018 11:00 Stadion w Staroźrebach

Świt Staroźreby Unia Czermno
4 - 2
Wrzesień 29, 2018 13:00 Stadion na Radziwiu

Stoczniowiec Płock Amator Maszewo
3 - 5
Wrzesień 29, 2018 14:00 Stadion w Wyszogrodzie

Stegny Wyszogród Unia Iłów
0 - 0
Wrzesień 29, 2018 16:00 Stadion w Bielsku

Zryw Bielsk Orzeł Goleszyn
2 - 1
Wrzesień 30, 2018 16:00 Stadion w Lucieniu

Błyskawica Lucień Pogoń Słupia
3 - 1
Wrzesień 30, 2018 16:00 Stadion w Łukomiu

Skrwa Łukomie Start Proboszczewice
3 - 5

 

KOLEJKA 8 6-7 PAŹDZIERNIKA


Mecz Wynik
Październik 6, 2018 11:00 Stadion w Wykowie

Delta Słupno Świt Staroźreby
4 - 3
Październik 6, 2018 12:00 Stadion w Proboszczewicach

Start Proboszczewice Skra Drobin
3 - 5
Październik 6, 2018 14:30 Stadion w Iłowie

Unia Iłów Błyskawica Lucień
6 - 1
Październik 6, 2018 15:00 Stadion w Goleszynie

Orzeł Goleszyn Unia Czermno
3 - 5
Październik 6, 2018 15:00 Stadion w Maszewie

Amator Maszewo Stegny Wyszogród
3 - 0
Październik 6, 2018 15:30 Stadion w Bielsku

Zryw Bielsk Stoczniowiec Płock
4 - 2
Październik 7, 2018 13:00 Stadion w Słupi

Pogoń Słupia Skrwa Łukomie
1 - 0

 

KOLEJKA 9 13-14 PAŹDZIERNIKA


Mecz Wynik
Październik 13, 2018 11:00 Stadion w Wyszogrodzie

Stegny Wyszogród Zryw Bielsk
2 - 1
Październik 13, 2018 11:00 Stadion w Drobinie

Skra Drobin Pogoń Słupia
3 - 1
Październik 13, 2018 11:00 Stadion w Staroźrebach

Świt Staroźreby Start Proboszczewice
3 - 2
Październik 13, 2018 15:00 Stadion w Lucieniu

Błyskawica Lucień Amator Maszewo
1 - 3
Październik 13, 2018 15:00 Stadion w Łukomiu

Skrwa Łukomie Unia Iłów
3 - 0
Październik 13, 2018 15:30 Stadion na Radziwiu

Stoczniowiec Płock Orzeł Goleszyn
0 - 3
Październik 14, 2018 14:00 Stadion w Czermnie

Unia Czermno Delta Słupno
3 - 3

 

KOLEJKA 10 20-21 PAŹDZIERNIKA


Mecz Wynik
Wrzesień 19, 2018 16:30 Stadion w Maszewie

Amator Maszewo Skrwa Łukomie
4 - 1
Październik 20, 2018 11:00 Stadion na Radziwiu

Stoczniowiec Płock Stegny Wyszogród
7 - 1
Październik 20, 2018 14:00 Stadion w Goleszynie

Orzeł Goleszyn Delta Słupno
0 - 2
Październik 20, 2018 15:00 Stadion w Proboszczewicach

Start Proboszczewice Unia Czermno
2 - 1
Październik 20, 2018 15:00 Stadion w Słupi

Pogoń Słupia Świt Staroźreby
1 - 3
Październik 20, 2018 15:00 Stadion w Iłowie

Unia Iłów Skra Drobin
1 - 4
Październik 20, 2018 15:00 Stadion w Bielsku

Zryw Bielsk Błyskawica Lucień
2 - 3

 

KOLEJKA 11 27-28 PAŹDZIERNIKA


Mecz Wynik
Październik 27, 2018 11:00 Stadion w Wyszogrodzie

Stegny Wyszogród Orzeł Goleszyn
3 - 5
Październik 27, 2018 11:00 Stadion w Łukomiu

Skrwa Łukomie Zryw Bielsk
2 - 4
Październik 27, 2018 11:00 Stadion w Drobinie

Skra Drobin Amator Maszewo
3 - 3
Październik 27, 2018 11:00 Stadion w Staroźrebach

Świt Staroźreby Unia Iłów
4 - 2
Październik 28, 2018 12:00 Stadion w Wykowie

Delta Słupno Start Proboszczewice
1 - 0
Październik 28, 2018 13:00 Stadion w Lucieniu

Błyskawica Lucień Stoczniowiec Płock
1 - 2
Październik 28, 2018 14:00 Stadion w Czermnie

Unia Czermno Pogoń Słupia
4 - 0

 

KOLEJKA 12 3-4 LISTOPADA


Mecz Wynik
Listopad 3, 2018 11:00 Stadion w Maszewie

Amator Maszewo Świt Staroźreby
0 - 2
Listopad 3, 2018 11:00 Stadion w Wyszogrodzie

Stegny Wyszogród Błyskawica Lucień
2 - 2
Listopad 3, 2018 12:30 Stadion w Goleszynie

Orzeł Goleszyn Start Proboszczewice
2 - 3
Listopad 3, 2018 13:30 Stadion w Iłowie

Unia Iłów Unia Czermno
0 - 4
Listopad 3, 2018 13:30 Stadion w Bielsku

Zryw Bielsk Skra Drobin
5 - 2
Listopad 3, 2018 13:30 Stadion na Radziwiu

Stoczniowiec Płock Skrwa Łukomie
2 - 1
Listopad 4, 2018 11:00 Stadion w Słupi

Pogoń Słupia Delta Słupno
5 - 2

 

KOLEJKA 13 10-11 LISTOPADA


Mecz Wynik
Listopad 10, 2018 11:00 Stadion w Staroźrebach

Świt Staroźreby Zryw Bielsk
1 - 2
Listopad 10, 2018 13:00 Stadion w Drobinie

Skra Drobin Stoczniowiec Płock
1 - 3
Listopad 10, 2018 13:00 Stadion w Czermnie

Unia Czermno Amator Maszewo
3 - 1
Listopad 10, 2018 14:00 Stadion w Proboszczewicach

Start Proboszczewice Pogoń Słupia
4 - 2
Listopad 11, 2018 11:00 Stadion w Łukomiu

Skrwa Łukomie Stegny Wyszogród
3 - 0
Listopad 11, 2018 13:00 Stadion w Lucieniu

Błyskawica Lucień Orzeł Goleszyn
1 - 5
Listopad 11, 2018 13:00 Stadion w Wykowie

Delta Słupno Unia Iłów
2 - 1

 

KOLEJKA 14 24-25 MARCA


 

KOLEJKA 15 30-31 MARCA


 

KOLEJKA 16 7-8 KWIETNIA


 

KOLEJKA 17 14-15 KWIETNIA


 

KOLEJKA 18 21-22 KWIETNIA


 

KOLEJKA 19 28-29 KWIETNIA


 

KOLEJKA 20 5-6 MAJA


 

KOLEJKA 21 12-13 MAJA


 

KOLEJKA 22 19-20 MAJA


 

KOLEJKA 23 26-27 MAJA


 

KOLEJKA 24 2-3 CZERWCA


 

KOLEJKA 25 9-10 CZERWCA


 

KOLEJKA 26 16 CZERWCA