Terminarz

Liga Okręgowa Płock 2019/2020

KOLEJKA 1; 17-18 SIERPNIA


Mecz Wynik
Sierpień 17, 2019 11:00 Stadion w Gostyninie

Mazur Gostynin Unia Iłów
6 - 1
Sierpień 17, 2019 11:00 Stadion w Łukomiu

Skrwa Łukomie Amator Maszewo
1 - 1
Sierpień 17, 2019 11:00 Stadion w Chodakowie

Bzura Chodaków (Sochaczew) Kasztelan Sierpc
3 - 2
Sierpień 17, 2019 15:00 Stadion w Goleszynie

Orzeł Goleszyn Zryw Bielsk
3 - 5
Sierpień 17, 2019 17:00 Stadion na Radziwiu

Stoczniowiec Płock Delta Słupno
1 - 2
Sierpień 17, 2019 17:30 Stadion w Gąbinie

Błękitni Gąbin Pogoń Słupia
2 - 1
Sierpień 17, 2019 18:00 Stadion w Drobinie

Skra Drobin Unia Czermno
4 - 2

 

KOLEJKA 2; 24-25 SIERPNIA


Mecz Wynik
Sierpień 24, 2019 11:00 Stadion w Wykowie

Delta Słupno Skrwa Łukomie
3 - 1
Sierpień 24, 2019 17:00 Stadion w Bielsku

Zryw Bielsk Kasztelan Sierpc
1 - 1
Sierpień 25, 2019 11:00 Stadion w Maszewie

Amator Maszewo Skra Drobin
6 - 0
Sierpień 25, 2019 15:00 Stadion w Chodakowie

Bzura Chodaków (Sochaczew) Błękitni Gąbin
2 - 1
Sierpień 25, 2019 17:00 Stadion w Czermnie

Unia Czermno Orzeł Goleszyn
0 - 1
Sierpień 25, 2019 17:30 Stadion w Cieszewie

Pogoń Słupia Mazur Gostynin
2 - 4
Sierpień 28, 2019 19:30 Stadion na Radziwiu

Stoczniowiec Płock Unia Iłów
3 - 1

 

KOLEJKA 3; 31 SIERPNIA-1 WRZEŚNIA


Mecz Wynik
Sierpień 31, 2019 11:00 Stadion w Gostyninie

Mazur Gostynin Bzura Chodaków (Sochaczew)
1 - 4
Sierpień 31, 2019 11:00 Stadion w Drobinie

Skra Drobin Delta Słupno
4 - 3
Sierpień 31, 2019 11:00 Stadion w Goleszynie

Orzeł Goleszyn Amator Maszewo
4 - 1
Sierpień 31, 2019 17:00 Stadion na Radziwiu

Stoczniowiec Płock Pogoń Słupia
11 - 1
Sierpień 31, 2019 17:00 Stadion w Bielsku

Zryw Bielsk Unia Czermno
4 - 0
Wrzesień 1, 2019 11:00 Stadion w Gąbinie

Błękitni Gąbin Kasztelan Sierpc
1 - 2
Wrzesień 1, 2019 17:00 Stadion w Łukomiu

Skrwa Łukomie Unia Iłów
1 - 6

 

KOLEJKA 4; 7-8 WRZEŚNIA


Mecz Wynik
Wrzesień 7, 2019 11:00 Stadion w Iłowie

Unia Iłów Skra Drobin
1 - 5
Wrzesień 7, 2019 12:00 Stadion w Wykowie

Delta Słupno Orzeł Goleszyn
1 - 4
Wrzesień 7, 2019 16:00 Stadion w Sierpcu

Kasztelan Sierpc Unia Czermno
6 - 0
Wrzesień 7, 2019 17:30 Stadion w Gąbinie

Błękitni Gąbin Mazur Gostynin
2 - 1
Wrzesień 8, 2019 13:00 Stadion w Cieszewie

Pogoń Słupia Skrwa Łukomie
0 - 3
Wrzesień 8, 2019 15:00 Stadion w Chodakowie

Bzura Chodaków (Sochaczew) Stoczniowiec Płock
0 - 3
Wrzesień 18, 2019 17:00 Stadion w Maszewie

Amator Maszewo Zryw Bielsk
6 - 2

 

KOLEJKA 5; 14-15 WRZEŚNIA


Mecz Wynik
Wrzesień 13, 2019 17:00 Stadion w Czermnie

Unia Czermno Amator Maszewo
3 - 2
Wrzesień 14, 2019 11:00 Stadion w Gostyninie

Mazur Gostynin Kasztelan Sierpc
0 - 4
Wrzesień 14, 2019 11:00 Stadion w Łukomiu

Skrwa Łukomie Bzura Chodaków (Sochaczew)
0 - 4
Wrzesień 14, 2019 11:00 Stadion w Goleszynie

Orzeł Goleszyn Unia Iłów
6 - 3
Wrzesień 14, 2019 16:30 Stadion na Radziwiu

Stoczniowiec Płock Błękitni Gąbin
2 - 0
Wrzesień 14, 2019 16:30 Stadion w Bielsku

Zryw Bielsk Delta Słupno
1 - 4
Listopad 16, 2019 11:00 Stadion w Drobinie

Skra Drobin Pogoń Słupia
-:-

 

KOLEJKA 6; 21-22 WRZEŚNIA


Mecz Wynik
Wrzesień 21, 2019 11:00 Stadion w Iłowie

Unia Iłów Zryw Bielsk
-:-
Wrzesień 21, 2019 11:00 Stadion w Gostyninie

Mazur Gostynin Stoczniowiec Płock
-:-
Wrzesień 21, 2019 12:00 Stadion w Wykowie

Delta Słupno Unia Czermno
-:-
Wrzesień 21, 2019 16:00 Stadion w Sierpcu

Kasztelan Sierpc Amator Maszewo
-:-
Wrzesień 21, 2019 16:30 Stadion w Gąbinie

Błękitni Gąbin Skrwa Łukomie
-:-
Wrzesień 22, 2019 13:00 Stadion w Cieszewie

Pogoń Słupia Orzeł Goleszyn
-:-
Wrzesień 22, 2019 15:00 Stadion w Chodakowie

Bzura Chodaków (Sochaczew) Skra Drobin
-:-

 

KOLEJKA 7; 28-29 WRZEŚNIA


Mecz Wynik
Wrzesień 28, 2019 11:00 Stadion na Radziwiu

Stoczniowiec Płock Kasztelan Sierpc
-:-
Wrzesień 28, 2019 11:00 Stadion w Goleszynie

Orzeł Goleszyn Bzura Chodaków (Sochaczew)
-:-
Wrzesień 28, 2019 13:00 Stadion w Drobinie

Skra Drobin Błękitni Gąbin
-:-
Wrzesień 28, 2019 15:00 Stadion w Maszewie

Amator Maszewo Delta Słupno
-:-
Wrzesień 28, 2019 16:00 Stadion w Bielsku

Zryw Bielsk Pogoń Słupia
-:-
Wrzesień 29, 2019 11:00 Stadion w Łukomiu

Skrwa Łukomie Mazur Gostynin
-:-
Wrzesień 29, 2019 16:00 Stadion w Czermnie

Unia Czermno Unia Iłów
-:-

 

KOLEJKA 8; 5-6 PAŹDZIERNIKA


Mecz Wynik
Październik 5, 2019 11:00 Stadion w Chodakowie

Bzura Chodaków (Sochaczew) Zryw Bielsk
-:-
Październik 5, 2019 11:00 Stadion w Gąbinie

Błękitni Gąbin Orzeł Goleszyn
-:-
Październik 5, 2019 11:00 Stadion w Gostyninie

Mazur Gostynin Skra Drobin
-:-
Październik 5, 2019 15:00 Stadion w Sierpcu

Kasztelan Sierpc Delta Słupno
-:-
Październik 5, 2019 15:30 Stadion w Iłowie

Unia Iłów Amator Maszewo
-:-
Październik 5, 2019 15:30 Stadion na Radziwiu

Stoczniowiec Płock Skrwa Łukomie
-:-
Październik 6, 2019 13:00 Stadion w Cieszewie

Pogoń Słupia Unia Czermno
-:-

 

KOLEJKA 9; 12-13 PAŹDZIERNIKA


Mecz Wynik
Październik 12, 2019 11:00 Stadion w Drobinie

Skra Drobin Stoczniowiec Płock
-:-
Październik 12, 2019 11:00 Stadion w Goleszynie

Orzeł Goleszyn Mazur Gostynin
-:-
Październik 12, 2019 11:00 Stadion w Maszewie

Amator Maszewo Pogoń Słupia
-:-
Październik 12, 2019 15:30 Stadion w Bielsku

Zryw Bielsk Błękitni Gąbin
-:-
Październik 13, 2019 11:00 Stadion w Łukomiu

Skrwa Łukomie Kasztelan Sierpc
-:-
Październik 13, 2019 15:00 Stadion w Czermnie

Unia Czermno Bzura Chodaków (Sochaczew)
-:-
Październik 13, 2019 15:00 Stadion w Wykowie

Delta Słupno Unia Iłów
-:-

 

KOLEJKA 10; 19-20 PAŹDZIERNIKA


Mecz Wynik
Październik 19, 2019 11:00 Stadion w Gąbinie

Błękitni Gąbin Unia Czermno
-:-
Październik 19, 2019 11:00 Stadion w Gostyninie

Mazur Gostynin Zryw Bielsk
-:-
Październik 19, 2019 15:00 Stadion w Sierpcu

Kasztelan Sierpc Unia Iłów
-:-
Październik 19, 2019 15:00 Stadion na Radziwiu

Stoczniowiec Płock Orzeł Goleszyn
-:-
Październik 20, 2019 11:00 Stadion w Cieszewie

Pogoń Słupia Delta Słupno
-:-
Październik 20, 2019 11:00 Stadion w Łukomiu

Skrwa Łukomie Skra Drobin
-:-
Październik 20, 2019 15:00 Stadion w Chodakowie

Bzura Chodaków (Sochaczew) Amator Maszewo
-:-

 

KOLEJKA 11; 26-27 PAŹDZIERNIKA


Mecz Wynik
Październik 26, 2019 11:00 Stadion w Drobinie

Skra Drobin Kasztelan Sierpc
-:-
Październik 26, 2019 11:00 Stadion w Goleszynie

Orzeł Goleszyn Skrwa Łukomie
-:-
Październik 26, 2019 11:00 Stadion w Maszewie

Amator Maszewo Błękitni Gąbin
-:-
Październik 26, 2019 12:00 Stadion w Wykowie

Delta Słupno Bzura Chodaków (Sochaczew)
-:-
Październik 26, 2019 13:30 Stadion w Bielsku

Zryw Bielsk Stoczniowiec Płock
-:-
Październik 26, 2019 13:30 Stadion w Iłowie

Unia Iłów Pogoń Słupia
-:-
Październik 27, 2019 14:00 Stadion w Czermnie

Unia Czermno Mazur Gostynin
-:-

 

KOLEJKA 12; 2-3 LISTOPADA


Mecz Wynik
Listopad 2, 2019 11:00 Stadion w Sierpcu

Kasztelan Sierpc Pogoń Słupia
-:-
Listopad 2, 2019 11:00 Stadion w Gąbinie

Błękitni Gąbin Delta Słupno
-:-
Listopad 2, 2019 11:00 Stadion w Gostyninie

Mazur Gostynin Amator Maszewo
-:-
Listopad 2, 2019 11:00 Stadion w Drobinie

Skra Drobin Orzeł Goleszyn
-:-
Listopad 2, 2019 13:30 Stadion na Radziwiu

Stoczniowiec Płock Unia Czermno
-:-
Listopad 3, 2019 11:00 Stadion w Łukomiu

Skrwa Łukomie Zryw Bielsk
-:-
Listopad 3, 2019 13:30 Stadion w Chodakowie

Bzura Chodaków (Sochaczew) Unia Iłów
-:-

 

KOLEJKA 13; 9-10 LISTOPADA


Mecz Wynik
Listopad 9, 2019 11:00 Stadion w Goleszynie

Orzeł Goleszyn Kasztelan Sierpc
-:-
Listopad 9, 2019 12:00 Stadion w Wykowie

Delta Słupno Mazur Gostynin
-:-
Listopad 9, 2019 13:00 Stadion w Bielsku

Zryw Bielsk Skra Drobin
-:-
Listopad 9, 2019 13:00 Stadion w Iłowie

Unia Iłów Błękitni Gąbin
-:-
Listopad 10, 2019 11:00 Stadion w Cieszewie

Pogoń Słupia Bzura Chodaków (Sochaczew)
-:-
Listopad 10, 2019 13:00 Stadion w Czermnie

Unia Czermno Skrwa Łukomie
-:-
Listopad 10, 2019 15:00 Stadion w Maszewie

Amator Maszewo Stoczniowiec Płock
-:-

 

KOLEJKA 14; 21-22 MARCA


 

KOLEJKA 15; 28-29 MARCA


 

KOLEJKA 16; 4-5 KWIETNIA


 

KOLEJKA 17; 11-12 KWIETNIA


 

KOLEJKA 18; 18-19 KWIETNIA


 

KOLEJKA 19; 25-26 KWIETNIA


 

KOLEJKA 20; 2-3 MAJA


 

KOLEJKA 21; 9-10 MAJA


 

KOLEJKA 22; 16-17 MAJA


 

KOLEJKA 23; 23-24 MAJA


 

KOLEJKA 24; 30-31 MAJA


 

KOLEJKA 25; 6-7 CZERWCA


 

KOLEJKA 26; 13 CZERWCA